♡2. Катер пройшов 48 км за течією річки і повернувся назад, витративши на шлях проти течії на 3 год

більше, ніж на шлях за течією річки. Знайдіть власну швидкість катера, якщо швидкість течії становить 4 КМ/ГОД.​

Ответы на вопрос

Отвечает Duysenbaev Islam.

Пояснення:

Нехай власна швидкість катера дорівнює х км/год.       ⇒

\frac{48}{x-4} -\frac{48}{x+4} =3\\48*(x+4)-48*(x-4)=3*(x-4)*(x+4)\\48x+192-48x+192=3*(x^2-16)\\384=3x^2-48\\3x^2=432\ |:3\\x^2=144\\x_1=-12\notin\ \ \ \ x_2=12\in.

Відповідь: власна швидкість катера дорівнює 12 км/год.