Знайдіть сторони прямокутника, периметр якого дорівнює 30 см, а площа становить 56 кв. см​


Ответы на вопрос

Отвечает Карташова Юля.

Ответ:

1 сторона 9

2 сторона 6

Объяснение:

2х+2у=30

ху=56

х=(30-2у):2

х=15-у

у(15-у)=56

15у-у(квадрат)=56

-у(квадрат)+15у-56=0

D=225-4(-1)*(-56)=1

х1=(-15+1):(-2)=7

х2+(-15-1):(-2)=8