Помогите пожалуйста! 5. Загальна площа квартири Петрових дорівнює 120 м². Вітальня займає 3/10

цiєï площi, спальня батькiв -1/6,Дитяча кімната-1/5,кухня-3/20,ванна кімната -1/15. Яку площу займає решта приміщень?

Ответы на вопрос

Отвечает Титкина Саша.

Ответ:

14

Объяснение:

120·3/10=36 м² - гостиная.

120·1/6=20 м² - спальня родителей.

120·1/5=24 м² - детская комната.

120·3/20=18 м² - кухня.

120·1/15=8 м² - ванная комната.

120-(36+20+24+18+8)=14 м² - остальные помещения.