Яке значення є розв‘язком рівняння 4(х-3)=х+6 ? а)0 б)-2 в) 6


Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Ответ: в) 6

Объяснение: Дано лінійне рівняння: 4 (х-3)=х + 6

Розкриваємо дужки в лівій частині рівняння

4х-4*3=х + 6

Переносимо вільні доданки (без х) з лівої частини в праву, отримаємо: 4х=х+18

Переносимо доданки з невідомим х з правої частини в ліву:

3х=18

Розділимо обидві частини рівняння на 3

х=18/3

Отримаємо відповідь: х=6