Допоможіть будь ласка, це дуже срочно! периметр прямокутника 72 см якщо довжину зменшити у 2 рази,

а ширину збільшити у 2 рази, то періметр не зміниться. знайти сторони прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Лера.

Ответ:

Объяснение:

периметр = 2 ( ширина + длина) = 72

ширина + длина = 36

Пусть изначально длина Х

тогда ширина Y

Х+Y = 36

стало 1/2 х + 2 Y = 36

Y = 36- X

1/2 x +2 ( 36- X) = 36

1/2 x + 72-2 x = 36

1/2 x -2 x = -36

-1.5 x = -36

x = 36/1.5 = 24 см длина

ширина 36-24 = 12см.

Проверим 24/2 =12

12*2 = 24

24+12 = 36 - верно