2) 3a 8 годин за течією моторний човен долає відстань в 2 рази більшу, ніж за 5 годин руху проти

течії", яка швидкість течії, якщо власна швидкість човна 13,5 км/год? допоможіть, будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрисламов Никита.

Ответ:

Швидкість течії - 1,5 км/год

Объяснение:

                  t          v             S

За т.           8     13,5+х        2y

Проти т.    5      13,5-х         y

Складаємо систему рівнянь

{2y = 8*(13,5+x)

y = 5*(13,5-x)     |*2

{2y = 8*(13,5+x)

2y = 10*(13,5-x)

8*(13,5+x)= 10*(13,5-x)

108+8x = 135-10x

18x = 27

x = 1,5 км/год