Побудуйте графік функції y=|x+1|


Ответы на вопрос

Отвечает Фефелов Лёша.

Для побудови графіку функції y = |x+1| потрібно взяти різні значення аргументу x та обчислити відповідні значення функції y. Отримані значення потрібно зобразити на графіку.

Оскільки функція y = |x+1| має модуль, то значення функції може бути або додатним, або дорівнювати нулю, або від'ємним в залежності від значення аргументу x.

Наприклад, якщо x = 0, то y = |0+1| = 1.

Якщо x = -2, то y = |-2+1| = 1.

Якщо x = 1, то y = |1+1| = 2.

Таким чином, ми можемо побудувати таблицю значень функції:

|x | y = |x+1|

|----|---------|

|-3 | 2 |

|-2 | 1 |

|-1 | 0 |

|0 | 1 |

|1 | 2 |

|2 | 3 |

Тепер ми можемо зобразити ці значення на графіку. Для цього проводимо вісі координат та позначаємо на них точки з таблиці:

^

3 | ●

2 | ● ●

1 | ●

0 | ●

|______________________>

-3 -2 -1 0 1 2 3

Отримали графік функції y = |x+1|, який складається з двох частин, розділених точкою (-1,0). Справа від цієї точки графік має нахил 45 градусів угору, а зліва від точки (-1,0) графік має нахил 45 градусів вниз.

Отвечает Иванов Саша.

Відповідь:

1. Малюємо табличку значень х та у
2. Підбираємо відповідні значення х та у, підставивши їх у функцію
3. Позначаємо точки в декартовій системі координат (координатній площині)
4. Будуємо графік функції y = |x+1|