Наступний член геометричної прогресії 7;-42; ... дорівнює ?


Ответы на вопрос

Отвечает Ко Дмитрий.

Відповідь:

Отже, третій член цієї геометричної прогресії дорівнює 252.

Пояснення:

Оскільки дані лише перший і другий член геометричної прогресії, можна спробувати знайти знаменник прогресії і застосувати формулу загального члена для знаходження наступного члена.

Знаменник прогресії (q) - це відношення будь-якого члена до попереднього. Таким чином:

q = (-42) / 7 = -6

Отже, знаменник цієї геометричної прогресії дорівнює -6.

Застосуємо формулу загального члена, щоб знайти наступний член прогресії:

b3 = b2 * q = (-42) * (-6) = 252