Функція задана формулою y = -3x +7. Якщо значення аргументу дорівнює 2, то значення функції

дорівнює: 5/3 -5/3 -1 1

Ответы на вопрос

Отвечает Гарманова Даша.
Y=-3x+7
Аргумент це х тому х=2
Просто підставляємо 2 замість х
у=-3*2+7=-6+7=1