Подайте вираз у вигляді многочлена (х-8)(х+8) до 5 лютого СРОЧНО дам 44 бала


Ответы на вопрос

Отвечает Михалева Софья.

Відповідь:     x² - 64 .

Пояснення:

    ( х - 8 )( х + 8 ) = x² - 8² =  x² - 64 .  

#   Використано формула різниці квадратів :

                      ( a - b )( a + b ) = a² - b² .  

Отвечает Кузьмина Полина.

Ответ:

(Х-8)(х+8)=х²-8²=х²-64

Объяснение:

a²−b²=(a−b)(a+b) (різниця квадратів)