№1. Знайти відстань між точками А (3;-1) i B(-2;-2) з поясненням!​


Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Арсений.

Відповідь:

Пояснення:

d = √(x_{b}- x_{a})^2 + (y_{b}- y_{a})^2 =(це все один великий корінь)

= √(-2 - 3)^2 + (-2 - (-1))^2 =(це все один великий корінь)

= √(-5)^2 + (-1)^2 = (це все один великий корінь)

=√(25 + 1) = √26 ≈ 5.0990195135927845