Знайдіть значення b якщо відомо,що графік функції у= -х +b проходить через точку М (18; 1) Дуде

срочно! Даю 30 баллів

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Вика.

Відповідь:За умовою задачі, точка M (18; 1) лежить на графіку функції у= -х +b, тому можна скористатися цією інформацією, щоб знайти значення b.

Підставимо координати точки M в рівняння функції:

1 = -(18) + b

Щоб знайти b, потрібно вирішити це рівняння відносно b:

b = 1 + 18 = 19

Отже, значення b дорівнює 19.

Пояснення: