Розв’яжіть рівняння: (x + 5)2 − 4x2 = 0. допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Олейникова Анютик.

Ответ:

(x + 5)2 − 4x2 = 0

2x+10-8x= 0

-6x+10x= 0

-6x= -10

3x= 5

Объяснение:

сподіваюсь що допомогла