1) b 3 = − 24 ; b 6 = 3 знайдіть q 2) b 1 = 32 ; b 4 = 4 знайдіть q


Ответы на вопрос

Отвечает Доронин Александр.

Ответ:

1.Для розв'язання цієї задачі використаємо формулу для знаходження q у геометричній прогресії:

b6 = b3 * q^3

Підставляємо відомі значення:

3 = (-24) * q^3

Розв'язуємо рівняння відносно q:

q^3 = (-3) / 24 = -1/8

q = (-1/8)^(1/3) або q = -1/2

Отже, є два можливих значення q: q = (-1/8)^(1/3) або q = -1/2.

2.Аналогічно до попередньої задачі, використаємо формулу для знаходження q у геометричній прогресії:

b4 = b1 * q^3

Підставляємо відомі значення:

4 = 32 * q^3

Розв'язуємо рівняння відносно q:

q^3 = 4/32 = 1/8

q = (1/8)^(1/3) або q = -1/2

Отже, є два можливих значення q: q = (1/8)^(1/3) або q = -1/2.

Объяснение: