Знайти суму всіх натуральних чисел від 52 до 246 включно.


Ответы на вопрос

Отвечает Paka Waka.

Ответ:

Суму послідовності натуральних чисел можна знайти за формулою суми арифметичної прогресії: S = (a1 + an) * n / 2, де a1 - перший член прогресії, an - останній член прогресії, n - кількість членів прогресії.

У нашому випадку a1 = 52, an = 246. Кількість членів прогресії можна знайти як n = (an - a1) / d + 1, де d - різниця між сусідніми членами прогресії. Оскільки ми розглядаємо послідовність натуральних чисел, то d = 1. Таким чином n = (246 - 52) / 1 + 1 = 195.

Отже сума всих натуральних чисел в даних межах буде S = (52 + 246) * 195 / 2 = 29070.