Знайдіть суму: а) натуральних чисел від 51 до 60 включно; б) сорока перших натуральних чисел.


Ответы на вопрос

Отвечает Каракулин Платон.
1) S_{51-60}=S_{1-60}-S_{1-50}= \frac{1+60}{2}*60- \frac{1+50}{2}*50=\\\\=61*30-51*25=1830-1275=555;\\\\2)S_{1-40}= \frac{1+40}{2}*40=41*20=820