Доведіть що значення виразу 17⁶-1 ділиться націло на 36​


Ответы на вопрос

Отвечает Шипилов Гена.

Ответ:

17×17×17×17×17×17=24137569

24.137.569 - 1 = 24.137.568

24.137.568 ÷ 36 = 670 488