2. Функцiя задана формулою у = 2х + 17. Визнач: а) значення у, якщо х = -5,5; б) значення х, якщо у

= 8; в) чи проходить графік функції через точку в (-3,5; 10). за графіком. срочно пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Света.

а) у=2x+17 x=-5,5

y=2×(-5,5)+17=6

b) 8=2x+17

x=-9/2

в) 10=2×(-3,5)+17

10=-7+17

10=10 Так, належить.