Знайти Дискримінант 12 - 8X = X²


Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.

Для знаходження дискримінанту необхідно переписати дане рівняння у вигляді квадратного:

X² - 8X + 12 = 0

Тепер можна знайти дискримінант за формулою:

D = b² - 4ac

де a = 1, b = -8, c = 12

D = (-8)² - 4(1)(12) = 64 - 48 = 16

Отже, дискримінант цього рівняння дорівнює 16.