1 Решите систему линейных уравнений. x + 2 y = 0 x-2y=2 хорон м x+6y=15 x-бу=-1 1) 4) 7) 10) (x+y=2

x - y = 0 x-y=1 2х+у=5 5x+y=40 |10x-y=-10 (3x+у=12 2x+y=7 2) 5) 8) 11) 2x+y=11 2х-бу=-1 будь x-y=14 |-x+5y=10 Решите систему уравнений 3) 6) 9) 12) x-3y=2 x+3y=8 -x+6y=7 x-4y=-5 (x-y=12 2x+y= 30 BAY ZAHR 5x+6y=17 10x-6y=-2​

Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Даня.

Відповідь:

x + 2y = 0

x - 2y = 2

Розв'язуємо методом елімінації:

(x + 2y) - (x - 2y) = 0 - 2

4y = -2

y = -1/2

Підставляємо значення y у одне з рівнянь:

x - 2(-1/2) = 2

x + 1 = 2

x = 1

Відповідь: x = 1, y = -1/2.

2x + y = 11

x - y = 14

Розв'язуємо методом підстановки:

з другого рівняння виражаємо x:

x = y + 14

підставляємо в перше:

2(y + 14) + y = 11

3y + 28 = 11

3y = -17

y = -17/3

Підставляємо значення y у одне з рівнянь:

x - (-17/3) = 14

x = 14 + 17/3 = 59/3

Відповідь: x = 59/3, y = -17/3.

x - 3y = 2

x + 3y = 8

Розв'язуємо методом елімінації:

(x + 3y) - (x - 3y) = 8 - 2

6y = 6

y = 1

Підставляємо значення y у одне з рівнянь:

x - 3(1) = 2

x = 5

Відповідь: x = 5, y = 1.

x + y = 2

x - y = 0

Розв'язуємо методом елімінації:

(x + y) - (x - y) = 2 - 0

2y = 2

y = 1

Підставляємо значення y у одне з рівнянь:

x - 1 = 0

x = 1

Відповідь: x = 1, y = 1.

2x + y = 5

5x + y = 40

Розв'язуємо методом елімінації:

(5x + y) - 2(2x + y) = 40 - 2*5

x = 10

Підставляємо значення x у одне з рівнянь:

2*10 + y = 5

y = -

Пояснення: