Знайдіть два числа, якщо одне з них на 15 менше вiд iн- шого, а їх сума дорівнює 81. Дам 40

БАЛОВ!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Екатерина.

Объяснение:

х - одно число

(х-15) - другое число

х+х-15=81

2х=81+15

2х=96

х=96:2

х=48 одно число

48-15=33 - другое число

Отвечает Мальцева Катя.

Ответ:

Позначимо більше число як х, а менше як у.

За умовою задачі, ми знаємо, що:

х = у + 15 (одне число на 15 більше від іншого)

х + у = 81 (їх сума дорівнює 81)

Тепер можемо підставити перше рівняння в друге:

(у + 15) + у = 81

2у + 15 = 81

2у = 66

у = 33

Тепер можемо знайти х, використовуючи перше рівняння:

х = у + 15

х = 33 + 15

х = 48

Отже, два числа, які задовольняють умову задачі - це 33 і 48.

Объяснение: