Обчислити суму перших 4 членів арифметичної прогресії (), якщо дані перші члени: 2;5;... 4 =


Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Лиза.

Відповідь:

26

Пояснення:

Сума арифметичної прогресії обчислюється за формулою:

S = \frac{a_{1}+a_{4}  }{2} * 4

Де a_{1} - перший член

a_{4} - четвертий член прогресії.

Нам відомий перший член - 2

І другий - 5

Їх різниця складає число 3.

Отже третій член буде = 5+3 = 8

Четвертий член = 8 + 3 = 11

У нас формула матиме вигляд:

S = \frac{2 + 11}{2} * 4 = 26