Функцією заданою формулою у=4х-2. Знайдіть значення функції, якощо значення аргументу дорівнює: 0;

-2; 2; 5. Допоможіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Исмаилов Саид.

Ответ:

Функція задана формулою y = 4x - 2. Щоб знайти значення функції для заданого аргументу, потрібно підставити це значення в формулу та обчислити вираз.

a) Якщо x = 0, то

y = 4x - 2 = 4(0) - 2 = -2.

Отже, при x = 0 значення функції y дорівнює -2.

б) Якщо x = -2, то

y = 4x - 2 = 4(-2) - 2 = -10.

Отже, при x = -2 значення функції y дорівнює -10.

в) Якщо x = 2, то

y = 4x - 2 = 4(2) - 2 = 6.

Отже, при x = 2 значення функції y дорівнює 6.

г) Якщо x = 5, то

y = 4x - 2 = 4(5) - 2 = 18.

Отже, при x = 5 значення функції y дорівнює 18.

Отже, значення функції для аргументів 0, -2, 2, та 5 дорівнюють -2, -10, 6, та 18 відповідно.

Объяснение: