Срочно!!!!!!!7. Розв'яжіть рівняння: 1) 5(x-2) + 3 x=2x - (10-6x); 3y+2 2) = 3. 16 5y+1 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Нуреев Руслан.

5(x-2) + 3x = 2x - (10 - 6x)

5x - 10 + 3x = 2x - 10 + 6x

8x - 10 = 8x - 10

8x - 8x = -10 + 10

0x = 0

Рівняння має безліч розв'язків, тому що будь-яке значення x задовольняє його.

3y + 2^2 = 3 * 16 - 5y + 1/4

3y + 4 = 48 - 5y + 1/4

3y + 5y = 48 - 4 - 1/4

8y = 43.75

y = 43.75/8

y = 5.46875

Відповідь: y = 5.46875.