Обчислити номер члена арифметичної прогресії 1,5; 2,1; 2,7........... який дорівнює 5,7?

розпишіть будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошелев Никита.

Відповідь:

n=7

Пояснення:

an=a1 + d (n − 1)

n-?

a-число , d-різниця ,

n-номер числа

d=a2-a1=2,1-1,5=0,6

a1=2,1

an=5,7

5,7=2,1+0,6(n-1)

0,6(n-1)=5,7-2,1

0,6(n-1)=3,6 |:0,6

n-1=6

n=7

напевно так , удачі)