Розв'яжіть систему рівнянь: (5x-2y = 14 16x+2y= 8 Знайдіть значення добутку ху, якщо (x; y) -

розв'язок системи рівнянь

Ответы на вопрос

Отвечает Шамиев Нуртлеу.

Ответ:

Объяснение:

Складаємо систему рівнянь:

5x - 2y = 14

16x + 2y = 8

Додамо рівняння, щоб знищити y:

21x = 22

x = 22/21

Підставимо x у одне з рівнянь, наприклад, у перше:

5(22/21) - 2y = 14

2y = 10/3

y = 5/3

Отже, розв'язок системи: (22/21, 5/3)

Добуток ху:

ху = (22/21) * (5/3) = 110/63.