Велосипедист проїхав 18 км 606м, шо становило 1/3 його маршруту. Яку відстань залишилося подолати

велосипедистові

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Николай.

Ответ:

Якщо 18 км 606 м становить 1/3 маршруту, то весь маршрут складається з трьох однакових частин. Щоб знайти загальну відстань, яку повинен проїхати велосипедист, ми можемо використовувати пропорцію:

18 км 606 м - 1/3 відстані = x - повна відстань

де "x" - це повна відстань, яку повинен проїхати велосипедист.

Ми можемо розв'язати це рівняння, переклавши "x" на один бік:

x = 18 км 606 м × 3 = 55 км 818 м.

Отже, повна відстань, яку повинен проїхати велосипедист, становить 55 км 818 м. Щоб знайти відстань, яку залишилося подолати велосипедистові, ми можемо відняти пройдену відстань від повної відстані:

x - 18 км 606 м = 55 км 818 м - 18 км 606 м = 37 км 212 м.

Отже, відстань, яку залишилося подолати велосипедистові, становить 37 км 212 м.

Пошаговое объяснение:

постав будь ласка статус найкращої відповіді