Велосипедист мав подолати 75 км. За першу годину він проїхав 625 усього маршруту, а за другу

725усього маршруту. Скільки кілометрів проїхав велосипедист за дві години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Прутьян София.

1 способ.

1) 6/25 · 75 = 75 : 25 · 6 = 18 км - проехал за первый час;

2) 7/25 · 75 = 75 : 25 · 7 = 21 км - проехал за второй час;

3) 18 + 21 = 39 км - проехал за два часа.

2 способ.

1) 6/25 + 7/25 = 13/25 - проехал за два часа;

2) 13/25 · 75 = 75 : 25 · 13 = 39 км - столько километров проехал за два часа.

Ответ: 39 км.

Отвечает Капсалим Абылайхан.

75:25*6+75:25*7=39(км)

Ответ : 39 км .