Розкладіть квадратний тричлен на множники х(2 в квадраті) -17х + 70.


Ответы на вопрос

Отвечает Бухвал Егор.

Ответ:

Щоб розкласти квадратний тричлен на множники, необхідно знайти такі два числа, які множені між собою дають останнє число 70, а додані дають -17.

Можна скористатися методом розкладу на множники або методом знаходження коренів квадратного рівняння. Якщо скористатися другим методом, то спочатку знайдемо значення дискримінанту:

D = b² - 4ac = (-17)² - 4 * 1 * 70 = 49

Оскільки дискримінант додатній, то рівняння має два різних корені:

x1 = (17 + √49) / 2 = 9

x2 = (17 - √49) / 2 = 8

Отже, ми отримали, що х(2 в квадраті) -17х + 70 = (x - 9)(x - 8).

Таким чином, квадратний тричлен можна розкласти на множники як (x - 9)(x - 8).

Объяснение:

можете позначити як краща відповідь якщо допоміг