Як скласти зведене квадратне рівняння з коренями (2-корінь3)і (2+корінь3). Будь ласка

допоможіть!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Артем.

Ответ:

Верно разложение   \bf x^2+px+q=(x-x_1)(x-x_2)  .

\bf x_1=2-\sqrt3\ \ ,\ \ x_2=2+\sqrt3\\\\(x-x_1)(x-x_2)=(x-2+\sqrt3)(x-2-\sqrt3)=\\\\=\Big((x-2)+\sqrt3\Big)\Big((x-2)-\sqrt3\Big)=(x-2)^2-(\sqrt3)^2=\\\\=x^2-4x+4-3=x^2-4x+1    

Применили формулу разности квадратов .

Получили уравнение :   \bf x^2-4x+1=0  .