Середня лінія трапеції дорівнює 16 см знайдіть основи трапеції якщо одна з них на 6 см більша за

иншк

Ответы на вопрос

Отвечает Башлыков Слава.

Ответ:

13 см    19 см.

Объяснение:

Середня лінія трапеції дорівнює півсумі основ.

Нехай менша основа х см, тоді більша х+6 см.

(х+х+6)/2=16

2х+6=32

2х=26

х=13

Менша основа 13 см, більша 13+6=19 см.