Знайдіть основи трапеції ,якщо одна з них у тричі більша за іншу ,а середня лінія 12см


Ответы на вопрос

Отвечает Тарнавская Диана.

Ответ:

нехай одна (менша) основа х,

друга тоді 3х

середгя лінія = половині суми основ.

Маємо рівнння

( х + 3х ) / 2 = 12

х + 3х = 24

4х = 24

х = 6 - менша основа

3х = 18 - быльша основа

В.: 6 см, 18 см.

Объяснение:

Отвечает Приступа Аліна.

Ответ:

(х+3х) :2=12

х + 3х = 24

4х = 24

х = 6 - меньшая основа

3х = 18 - большая основа

О.:6 см, 18 см