Розв'яжіть систему рівнянь 5х+2у=-4 -2х+3у=13


Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Настя.

Розв'язання способом додавання

5х+2у=-4|*-3

-2х+3у=13|*2

-15x-6y=12

-4х+6у=26

-19x=38

-15x-6y=12

x=-2

-15*-2-6y=12

x=-2

-6y=-18

x=-2

y=2