На ліве плече важеля діє сила 20H, а на праве - 80H. Знайдіть довжину правого плеча важеля, якщо

довжина лівого плеча дорівнює 20см. !!!СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зуєва Анна.

Ответ:

F1*l1=F2*l2; l2=F1*l1/F2=20*20/80=5см

Объяснение: