Ліве плече важеля має довжину 50 см, а праве плече - 2 м. На ліве плече важеля діє сила 44 Н.

Обчисліть силу, що діє на праве плече, якщо важіль перебуває у рівновазі

Ответы на вопрос

Отвечает Солнцев Иван.

Ответ:

11 H, Удачки))

Объяснение:

Смотри формула будет иметь такой вид

F_{1} *l_{1} =F_{2} *l_{2}, находи от сюда  F2  

F_{2} =\frac{F_{1} *l_{1} }{l_{2} } =\frac{0,5*44}{2} =11 H