Функцію задано формулою y=2x-4. Знайдіть значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хованский Юрий.

Ответ: значение аргумента равно 3.

Объяснение:

Нужно знать: значение функции - это у, аргумент - это х.

Поэтому:

у = 2х - 4, у = 2, найдем х:

2х - 4 = 2,

2х = 2 + 4,

2х = 6,

х = 6 : 2,

х =3.