Подайте у вигляді степеня вираз та обчисліть його значення: 1) 81æ32; 2) 43æ82; 3) 1002æ10003. .

Порівняйте значення виразів: 1) 155æ26 і 25æ156; 2) 25æ33æ54 і 24æ35æ53.

Ответы на вопрос

Отвечает Голубь Эллина.

Ответ:

Давайте розглянемо кожне завдання окремо.

Значення виразу 81^(32):

81^32 = (3^4)^32 = 3^(4*32) = 3^128

Значення виразу 43^(82):

43^82 = (43^2)^41 = 1849^41

Значення виразу 1002^(10003):

1002^10003 = (1002^3)^3334 = 1006004008^3334

Тепер порівняємо значення виразів:

Значення виразу 155^(26) і 25^(156):

155^26 і 25^156

Значення виразу 25^(3354) і 24^(3553):

25^(3354) і 24^(3553)

Для обчислення значень виразів потрібна більш точна математична бібліотека або калькулятор з великою точністю.