Розв'яжіть рівняння x^2=-25 . Допоможіть будь ласка , розпишіть розв'язок ​


Ответы на вопрос

Отвечает Пивовар Алекс.

Ответ:

Объяснение:

Розв'язуємо рівняння x^2 = -25.

Таке рівняння не має розв'язків у множині дійсних чисел. Розв'язки будуть у множині комплексних чисел.

Рівняння x^2 = -25 можна переписати у вигляді x^2 + 25 = 0.

Застосуємо формулу квадратного трикутника для розв'язання рівняння:

x = ± √(-25)

Так як корінь квадратний з від'ємного числа не визначений у множині дійсних чисел, використовуємо комплексні числа.

x = ± 5i

Таким чином, розв'язками рівняння x^2 = -25 є x = 5i та x = -5i, де i - уявна одиниця.

Отвечает Пивоварова Вероника.

Ответ:

нет решений

Объяснение:

х² = -25

Нет решений, так как квадратный корень не может иметь отрицательное значение