Чи рівносильні рівняння: а) 5+(х-4)=5 і х-4=0 б) (х-5)(х+1)=0 і х-5=0 в) (х-3)(х+3)=0 і |х|=3 г)

(х-5)(х+1)=0 і |2-х|=3​

Ответы на вопрос

Отвечает Бычкова Анечка.

Объяснение:

а) 5 + (x - 4) = 5 і x - 4 = 0 - Рівняння рівносильні, оскільки спрощення першого рівняння приводить до другого.

б) (x - 5)(x + 1) = 0 і x - 5 = 0 - Рівняння рівносильні, оскільки вони мають однаковий корінь x = 5.

в) (x - 3)(x + 3) = 0 і |x| = 3 - Рівняння не є рівносильними. Перше рівняння має два корені: x = 3 і x = -3, тоді як друге рівняння має один корінь x = 3.

г) (x - 5)(x + 1) = 0 і |2 - x| = 3 - Рівняння не є рівносильними. Перше рівняння має два корені: x = 5 і x = -1, тоді як друге рівняння має два корені: x = -1 і x = 5.