Дано cd=48 см md на 16 см більше cm знайти cm md СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Сумской Макс.

Зараз ми можемо скласти рівняння на основі цих відомостей: cd = cm + md 48 см = x + (x + 16 см)Тепер ми можемо об'єднати подібні члени та розв'язати рівняння: 48 см = 2x + 16 смПотім віднімаємо 16 см від обох боків: 32 см = 2xТепер ділимо обидві сторони на 2, щоб знайти значення x: x = 32 см / 2 = 16 смОтже, довжина cm дорівнює 16 см, а довжина md дорівнює x + 16 см, тобто 16 см + 16 см = 32 см.