Розв'яжіть рівняння де x-замінна 1) 7x+m=2x+7x2)a+x=2m-x3)3x+b=9b-x4)5p+2x=10a-3xПОМОГИТЕ СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Arapchin Kamilla.

Ответ:

1) 7x + m = 2x + 7x

Розкриємо дужки та спростимо:

7x + m = 2x + 7x

7x + m = 9x

Тепер віднімемо 7x від обох сторін:

m = 9x - 7x

m = 2x

2) a + x = 2m - x

Розкриємо дужки та спростимо:

a + x = 2m - x

Тепер додамо x до обох сторін:

a + x + x = 2m - x + x

Отримаємо:

a + 2x = 2m

3) 3x + b = 9b - x

Розкриємо дужки та спростимо:

3x + b = 9b - x

Тепер додамо x до обох сторін:

3x + x + b = 9b - x + x

Отримаємо:

4x + b = 9b

Тепер віднімемо b від обох сторін:

4x + b - b = 9b - b

Отримаємо:

4x = 8b

Ділимо обидві сторінки на 4:

x = 2b

4) 5p + 2x = 10a - 3x

Розкриємо дужки та спростимо:

5p + 2x = 10a - 3x

Тепер додамо 3x до обох сторін:

5p + 2x + 3x = 10a - 3x + 3x

Отримаємо:

5p + 5x = 10a

Тепер ділимо обидві сторони на 5:

p + x = 2a