Розв'яжіть рівняння 5 ^ (x + 17) =5терміново​


Ответы на вопрос

Отвечает Хохолькова Елизавета.

Ответ:

розв'язком рівняння є x = -16.

Объяснение:

5 ^ (x + 17) =5

5^(x + 17) = 5^1

x + 17 = 1

x = 1 - 17

x = -16