3. Розкладіть на множники многочлен a8 - a6


Ответы на вопрос

Отвечает Бутина Милена.

Ответ:

Для того, щоб розкласти многочлен a^8 - a^6 на множники, спочатку з нього можна винести спільний множник a^6, отримавши a^6(a^2 - 1). Далі, a^2 - 1 можна розкласти на різницю квадратів, отримаємо (a^3 + 1)(a^3 - 1). Остаточний вигляд розкладу: a^8 - a^6 = a^6(a^2 - 1) = a^6(a^3 + 1)(a^3 - 1).

Объяснение: