ДАМ 57 БАЛІВ!!!! f(x)=3x+2, перенесли на 3 одиниці вниз,f1(x)-? зразу кажу що відповідь 3x-1

невірна

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Варвара.

Ответ:

f1(x) = 3x - 1.

Объяснение:

Якщо функцію f(x) = 3x + 2 перенести на 3 одиниці вниз, то нова функція f1(x) буде мати вигляд:

f1(x) = f(x) - 3 = (3x + 2) - 3 = 3x - 1.

Отже, функція f1(x) = 3x - 1.