(16m² + 20m +25)(4m − 5) =


Ответы на вопрос

Отвечает Мильченко Анастасия.

Ответ:

Для множення двох біномів, спершу множимо перший член першого бінома на кожен член другого бінома, потім другий член першого бінома на кожен член другого бінома, і, нарешті, додаємо результати цих множення. Отже, множення виглядає так:

(16m² + 20m + 25)(4m - 5) = 16m² * 4m + 16m² * (-5) + 20m * 4m + 20m * (-5) + 25 * 4m + 25 * (-5)

Тепер розрахуємо кожне з цих добутків:

16m² * 4m = 64m³

16m² * (-5) = -80m²

20m * 4m = 80m²

20m * (-5) = -100m

25 * 4m = 100m

25 * (-5) = -125

Тепер додаємо всі ці добутки разом:

64m³ - 80m² + 80m - 100m + 100m - 125

Розпространюючи подібні члени:

64m³ - 80m² + 80m - 100m + 100m - 125 = 64m³ - 80m² - 125

Отже, відповідь на ваш вираз (16m² + 20m + 25)(4m - 5) дорівнює:

64m³ - 80m² - 125

Объяснение: