велосипед їхав 2 години грунтовою дорогоя і 3 години по шосе, подолавши 70 кілометрів. при цьому

швидкість його рухуна шосе була на 5 кілометрів на годину більша ніж по грунтовій дорозі.з якою швидкістю велосипед їхав по шосе​

Ответы на вопрос

Отвечает Дубова Даша.

Ответ:

Для грунтової дороги:

Відстань на грунтовій дорозі = V * 2 год = 2V км

Для шосе:

Відстань на шосе = (V + 5) * 3 год = 3(V + 5) км

2V + 3(V + 5) = 70

Розгорнемо і спростимо це рівняння:

2V + 3V + 15 = 70

5V + 15 = 70

Віднімемо 15 з обох сторін рівняння:

5V = 70 - 15

5V = 55

Розділимо обидві сторони на 5:

V = 55 / 5

V = 11

Объяснение: