Графік функції у = kx +b перетинає осі координат у точкахM (2; 0) i N (0; -3). Знайдіть значення

k i b.​

Ответы на вопрос

Отвечает Садыкова Аделина.

Ответ:

1,5

-3

Объяснение:

y=kx+b\\\\N (0; -3)\\\\k\cdot0+b=-3\\\\ \underline{b=-3}

y=kx+b\\\\y=kx-3\\\\M (2; 0)\\\\k\cdot 2-3=0\\\\2k=3\ \ \ |:2\\\\ \underline{k=1,5}