Знайди невідомий член пропорції 12/36 = 5/x !!!!!!ДАМ 25 БАЛІВ!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ходырев Кирилл.

Ответ:

15

Объяснение:

Добуток крайніх членів пропорції дорівнює добутку середніх членів пропорції.

12/36 = 5/x

12х=36*5

12х=180

х=15