1/3*0,81-0,4*0,125 Вирішить будь ласка:3


Ответы на вопрос

Отвечает Сейтбек Амина.

Ответ:

Давайте розв'яжемо це вираз:

1/3 * 0,81 - 0,4 * 0,125

Спершу знайдемо результати множення:

1/3 * 0,81 = 0,27

0,4 * 0,125 = 0,05

Тепер віднімемо одне число від іншого:

0,27 - 0,05 = 0,22

Отже, вираз 1/3 * 0,81 - 0,4 * 0,125 дорівнює 0,22.