Допоможіть будьласка 1/10x+9x=-2,5x


Ответы на вопрос

Отвечает Кондрашов Дима.

Ответ: Отже, розв'язком цього рівняння є x = 0.

Объяснение:

1/10x + 9x = -2.5x

Спочатку домножимо обидві сторони на 10, щоб позбутися дробів:

10 * (1/10x) + 10 * (9x) = 10 * (-2.5x)

Це спроститься до:

x + 90x = -25x

Тепер додамо 25x до обох сторін:

x + 90x + 25x = -25x + 25x

Отримаємо:

116x = 0

Тепер, щоб знайти значення x, поділимо обидві сторони на 116:

x = 0 / 116

x = 0